Parandamaks Pipelife klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt..Close
pe kanalistasiooni kaevud 

Kasutusvaldkond:
Polüetüleen (PE) kanalisatsioonikaeve kasutatakse kanalisatsioonitorustike kontrollimisel ja hooldamisel.

PE-kaevud valmistatakse vastavalt tellija joonistele,soovitud kõrguste ja torustikuga ühendamiseks vajaminevate ühendusotstega. Peamised PE kanalisatsioonikaevude läbimõõdud on De 400 ja 560 mm, harvem kasutatakse ka De 315, 500, 800 ja 1125 mm läbimõõduga PE kanalisatsioonikaeve.
Kaevu läbimõõt sõltub peamiselt sellest, kui suured on kanalisatsioonitorustiku puhastamiseks kaevu sisestatavad seadmed, vahel on määravaks ka ühendusotste läbimõõt ja asetus teineteise suhtes. Kaevu läbimõõt võib olla ka väiksem kui ühendatavad torud. Tänapäeval on reoveekanalisatsiooni torustikes täiesti piisavad kaevuläbimõõdud De 400 ja 560 mm (v.a erandjuhud).

Materjal:
PE kanalisatsioonikaevud on valmistatud polüetüleenist (PE). Nii nagu polüpropüleen (PP) peab ka polüetüleen (PE) väga hästi vastu maapinnas ja kanalisatsioonis leiduvatele kemikaalidele.

Trüki

üles